MOONS Varsovie - cudowne suknie ślubne

piątek, 15 stycznia 2016
data:post.title
Cudowne projekty, romantyczne klimaty, indywidualne podejście do klienta - taka właśnie jest marka MOONS Varsovie. Dziś recenzja projektów jednych z najpiękniejszych sukni ślubnych! Firmę świetnie prowadzi duet: Maria Folta-Szopińska i Magdalena Socha-Włodarska. Czym MOONS wyróżnia się na tle innych marek? Na pewno swoimi projektami - są bardzo przemyślane, harmonijne, inspirowane naturą. Idealnie wpasowują się w styl ślubów rustykalnych, boho, industrialnych czy vintage. Projekty są tworzone z pasją i sercem. Co ważne łączą ze sobą surowość i nowoczesność - wzory nie są przestarzałe, bezkształtne, a podążają za trendami i bardzo wymagającymi kobietami. 

Suknia Kiruna

Suknia Oliena

Jak tworzone są suknie? Po pierwsze dziewczyny z MOONS Varsovie współpracują z najlepszymi krawcowymi, które nie znają pojęcia "nie da się". Dodatkowo bazują na najlepszych materiałach - szlachetne jedwabie, ręcznie układany delikatny szyfon czy francuskich koronkach (te same na sobie miała Księżna Kate Middlelton na własnym ślubie!). 

Suknia Enna

Moim zdaniem kolekcja MAGNETISM jest jednocześnie bardzo surowa i prosta, a zarazem bardzo kobieca i delikatna. Chyba wszystko za sprawą koronek, krojów i takiego ogólnego wrażenia sensualności projektów.
Suknia Sett

 Suknia Lamia

Ceny sukien oczywiście zależne są od użytych materiałów (projekty można modyfikować, niektóre suknie można farbować), wybranego kroju i pracochłonności wykonania sukni. Orientacyjny przedział cenowy oscyluje w granicach 2500 - 6000 złotych. 


 Suknia Olbia

 Suknia Taza

Jeśli któraś z Was zechce wybrać się do salonu, najlepiej najpierw zadzwonić lub napisać do Marii lub Magdy i wtedy ustalicie wspólnie termin. Możecie być pewne, że na spotkaniu dowiecie się wszystkiego, co Was gnębiło. Suknie w atelier MOONS są dostępne w rozmiarze 38, jednak projekty można dopasować do każdej sylwetki :)
Suknia Soma


Suknia Venice

Dodatkowo całkiem niedawno kolekcja sukien powiększyła się o akcesoria! Możecie znaleźć tam kopertówki w kolorach ecru, platynowego złota i srebra czy szydełkowaną biżuterię ze srebrnego drutu.  
Mimo bardzo krótkiej obecności na rynku polskim (firma powstała w 2014 roku), MOONS Varsocie odnosi wielkie sukcesy - suknie dziewczyn moża było zobaczyć w 2015 roku na ceremonii Oscarów (Magda Hueckel) i na Festiwalu Filmowym w Wenecji (Paula Chapko).

Modelka: Asia Piwka (New Age Models)
Styling: Maria Folta - Szopińska, Magda Socha - Włodarska (MOONS Varsovie)
Photo: Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik
Make - up: Magdalena Łach
Hair: Aleksandra Płużyńska
Jewelry: FROU FROU for MOONS Varsovie 
Production: Moons Varsovie

Jak Wam się podoba nowa kolekcja MOONS Varsovie? Mam nadzieję, że tak jak ja rozkochacie się w tych kobiecych i prostych projektach. Dajcie koniecznie znać :)

2 komentarze