Paris Fashion Week - Ralph & Russo Haute Couture Spring/ Summer 2016

czwartek, 28 stycznia 2016
data:post.title
O matko! Brakuje mi słów! Jestem pod tak wielkim wrażeniem nowej kolekcji duetu Ralph & Russo, że pokaz obejrzałam wczoraj 4 razy. Odbył się on 25.01.2016 roku w Paryżu. Nie jest to typowa kolekcja ślubna, ale moim zdaniem nadaje się w 100%! Nie mówię tutaj tylko o Pannach Młodych, ale także o ich druhnach, siostrach, mamach Pary Młodej, czy każdej innej kobiecie wybierającej się na eleganckie przyjęcie. 
Źródło wszystkich zdjęć z wpisu: www.thefashionspot.com

Namawiam Was do obejrzenia filmu z pokazu, jest bardzo dobrej jakości, podkład muzyczny dobrany do pokazu pasuje idealnie! Z przyjemnością tego słuchałam. Scenarzyści również postarali się o oprawę wizualną pokazu. Gdybym tam była, czułabym się jak w bajce. A sama kolekcja powala na łopatki - mogłabym mieć ją dosłownie całą! Każdy detal jest tu dopracowany, tkaniny są najwyższej jakości, pięknie układają się podczas chodzenia. Myślę, że w tej kolekcji odnalazłoby się wiele Pań -nawet Panien Młodych, bowiem kreacje projektantów pasują do ślubów cywilnych, humanistycznych, kościelnych. Można by było założyć je z powodzeniem na poprawiny, czy zaproponować swoim druhnom. Kolorystyka kolekcji to szczególnie barwy jasne - od bieli, szarości, poprzez błyszczące srebrne tkaniny, kolor brzoskwiniowy, złoty, ale nie zabraknie też chabrowego czy czerni. Suknie są pięknie zdobione, mają ręcznie wyszywane kwiaty, koraliki, perełki. Widać, że wiele osób ciężko pracowało nad tą kolekcją. Zachęcam Was do obejrzenia filmu z pokazu. Trwa dokładnie 15:22 minuty, ale jest wart każdej sekundy. A końcówka pokazu jest spektakularna! Cały pokaz znajdziecie w TYM linku.
Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały inne pokazy projektantów na Paryskim Tygodniu Mody, więcej filmików i informacji znajdziecie TUTAJ.  
A teraz zdjęcia z pokazu Ralph & Russo

Osobiście nie jestem fanką sukni takich jak ta powyżej, ale ta jest po prostu boska. Nie mam pojęcia czy podoba mi się w takim stopniu przez całą otoczkę pokazu, czy też dlatego, że jest zwyczajnie piękna. Ciekawe, która księżniczka założy ją na własny ślub :) 
Dużym plusem kolekcji jest niewątpliwie kobiecość, szyk i elegancja. Stonowane kolory i klasyczne fasony mogą trafić do szerokiej klienteli. Ja nie potrafię zdecydować, która kreacja jest najpiękniejsza. A Wy? Macie swój typ?


 

Prześlij komentarz