Śluby gwiazd

sobota, 2 stycznia 2016
data:post.title
Kolejny rok dobiegł końca. Na dzisiaj przygotowałam Wam zestawienie ślubów gwiazd z roku 2015.

14 lutego 2015 roku w Pradze sakramentalne TAK po raz drugi powiedziała Halina Młynkowa. Jej wybrankiem został Leszek Wronka - menadżer i producent Ewy Farny. Na weselu bawiło się ok 700 osób. Zobaczcie jak to wyglądało!
 Źródło zdjęć: www.fakt.plPatrycja Drozd i Robert Stockinger pobrali się w Sopocie we wrześniu. Dziennikarze stacji TVN24 wyglądali cudownie. Samo przyjęcie weselne odbyło się tuż nad morzem.

Źródło: www.plotek.pl

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - ślub był skromy, w obecności najbliższej rodziny. Para przysięgała sobie miłość we Włoszech. Nie opublikowano jednak oficjalnych zdjęć z uroczystości. Zobaczcie jaką piękną parą są na innych oficjalnych zdjęciach :)
Źródło zdjęć: www.plotek.pl


Marta Żmuda - Trzebiatowska i Kamil Kula - aktorska para pobrała się 26 września
na Pojezierzu Brodnickim. Zadbano także o profesjonalną ochronę Pary Młodej przed paparazzi. Na ślubie aktorów pojawiło się wiele znanych osób, m.im. Katarzyna Glinka, Paweł Małaszyński czy Andrzej Nejman.
Źródło zdjęć: www.fakt.pl


We wrześniu przysięgę złożyli Antonina Turnau i Marek Kondrat. Magiczną datą był 19.09. Przyjęcie odbyło się w Krakowie, w lokalu Pana Młodego BARaWINO. 
Źródło zdjęć: www.se.pl
Źródło zdjęć: www.fakt.pl

Dominika Lis i Ryszard Kalisz - prawniczka i poseł pobrali się na początku marca
w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskich Bielanach. 
Źródło zdjęć: www.fakt.pl


Kamila Baar i Piotr Kochański pobrali się podczas skromnej uroczystości w Lizbonie. Obecni byli jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele prary. 
 Źródło zdjęć: www.plotek.pl


Johnny Deep i Amber Heard pobrali się w swojej posiadłości w Los Angeles we wtorek 3 lutego. Później odbyło się drugie przyjęcie na ich prywatnej wyspie na Bahamach. Na ślubie nie zabrakło dzieci aktora z jego poprzednią partnerką Vanessą Paradis.
Źródło: www.pomponik.pl


Dziennikarz Andrzej Sołtysik ślubował 9 maja w Krakowie swojej wybrance, Patrycji  Czop. Para spotykała się 2 lata. Jak Wam się podoba suknia Panny Młodej?
Źródło zdjęć: www.plotek.pl


Królewski ślub Księcia Karola Filipa i jego wybranki, byłej modelki Sofii Hellqvist odbył się w Szwecji. Para powiedziała sakramentalne TAK w kaplicy królewskiej w Sztokholmie. Pannę Młodą do ołtarza odprowadził jej ojciec, a na samym ślubie nie zabrakło królewskiej elity. Na przyjęciu bawiło się ponad 550 gości. Zobaczcie zdjęcia z tej uroczystości!
Źródło zdjęć: www.plotek.pl


Dziedziczka fortuny jednej z najbogatszej rodziny w USA, Nicky Hilton zawarła związek małżeński z jeszcze bogatszym od siebie mężczyzną - Jamesem Rothschild'em. Wesele trwało 3 dni - rozpoczęło się od czwartkowego koktajlu w Spencer House. W piątek 10 lipca para oficjalnie wstąpiła w związek małżeński. Uroczystość odbyła się w Ogrodach Pałacu Kensington w Londynie. Nicky miała na sobie piękną suknię od Valentino.
Źródło zdjęć: www.plejada.pl


Jedna z najpiękniejszych par Hollywood złożyła swoje przysięgi w listopadzie w Palm Beach na Florydzie. Mowa tu o Sofii Vergar'ze i Joe Manganiello! Panna Młoda miała na sobie suknię od Zuharia Murady. Aktorka szybko wrzuciła do sieci zdjęcia
z ceremonii, zobaczcie jak cudnie wyglądały dekoracje weselne!
Źródło zdjęć: www.plotek.pl


Kolejną aktorską parą, która pobrała się w 2015 roku jest Mila Kunis i Ashton Kutcher. Para do końca trzymała wszystko w tajemnicy, ślub odbył się 4 lipca w domu przyjaciela pary - Guya Oseary'ego.
Źródło: www.nydailynews.com


W kwietniu pobrali się Nikki Reed i Ian Somerhalder. Uroczystość zorganizowała słynna wedding plannerka Andrea Freeman. Aktorska para sama pochwaliła się pięknymi zdjęciami ślubnymi.
Źródło zdjęć: www.vumag.pl


Kolejną parą, która chciała utrzymać swój ślub w tajemnicy jest Jennifer Aniston i Justin Theroux. Sakramentalne TAK aktorzy powiedzieli sobie 5 sierpnia podczas przyjęcia we własnym domu. Goście (74 osoby) przekonani byli, że będzie to przyjęcie z okazji 44-tych urodzin Justina, jednak na miejscu okazało się jak bardzo byli w błędzie. 
Źródło: www.plotek.pl


Na początku roku, dokładniej 5 stycznia wieczorem inna para składała sobie przysięgi. Chodzi o aktorkę Cameron Diaz i muzyka Benji'ego Madden'a. 
Źródło: www.kobieta.onet.pl


Topmodelka Bar Rafaeli i jej partner Adi Ezra pobrali się we wrześniu, podczas tradycyjnej żydowskiej ceremonii. Na wesele przybyło 300 gości. 
Źródło: www.pudelek.pl


14 lutego kolejna para powiedziała TAK na Wyspach Brytyjskich. Mowa o aktorze Benedict'cie Cumberbatch i Sophie Hunter. Ceremonia odbyła się w średniowiecznym Kościele Piotra i Pawła w Mottiestone na wyspie Wight. 
Źródło: www.people.com


W czerwcu podczas romantycznej uroczystości pobrali się aktorka Aly Muchalka oraz procudent filmowy Stephan Ringer. Para pobrała się we Włoszech. 
Źródło: www.pudelek.pl


Zestawienie dobiegło końca. Macie jakąś swoją ulubioną gwiazdorską parę? Który ślub spodobał się Wam najbardziej? Niestety nie każda para udostępniła swoje ślubne zdjęcia, więc nie możemy zobaczyć jak pięknie wyglądali w dniu ślubu. Mnie urzekł ślub Sofii Vergar'y i Joe'a Manganiello. 


1 komentarz

  1. Śluby gwiazd, celebrytów wbrew pozorom są czasem bardziej skromne i kameralne niż zwykłych ludzi. Sławy cenią sobie dyskrecję, żeby tabloidy nie rozpisywały się zanadto na ich temat. My całkowicie rozumiemy taką postawę, ponieważ chyba każdy z nas w tak wyjątkowym dniu liczy a odrobinę prywatności i zadumy.

    OdpowiedzUsuń