Co należy zrobić na dwa miesiące przed ślubem?

piątek, 19 lutego 2016
data:post.title
Prawie rok za nami, do ślubu zostały dwa miesiące. Ostatnio trzeba było wysłać zaproszenia, rozpocząć naukę tańca, zorganizować transport dla gości czy ślubne formalności w Kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego.
Dzisiaj przyszedł czas na obrączki, prezenty dla gości/ rodziców czy atrakcje weselne.

1. Prezenty dla gości/ rodziców - w TYM poście mogliście przeczytać o propozycjach prezentów dla rodziców. A co z gośćmi weselnymi? Możliwości jest od groma! Powoli odchodzi się od dawania gościom kawałków ciast z wesela i w moim odczuciu jest to jak najbardziej okej. Jeśli decydujecie się na słodkości, to lepiej od rozpuszczających się i nierównych kawałków ciast weselnych wyglądają ciasteczka stylizowane na motyw Waszego wesela, kolorowe babeczki, M&M sy w kolorach przewodnich wesela albo makaroniki w ciekawych pudełeczkach. Innym pomysłem mogą być owoce - kolor przewodni to seledyn? To może na stole przy talerzach postawicie zielone jabłko z wbitą winietką? Żółte cytryny zatopione w wodzie z bukietem kwiatów na stole? Wygląda niesamowicie! 
 Źródło zdjęć: www.pinterest.com

Niektóre Pary decydują się na podarowanie gościom zdjęcia z sesji narzeczeńskiej z datą ślubu lub - w przypadku ślubu plenerowego - okularów przeciwsłonecznych w stylu Ray Banów z oprawkami w kolorze przewodnim wesela. Innym pomysłem to także dawanie kwiatków doniczkowych, sukulentów czy mini drzewkami do posadzenia w ziemi. Wybór należy do Pary Młodej :)
2. Obrączki - wybór jest tak duży, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie! Kobiety często decydują się na obrączki z diamencikiem, mężczyźni zaś wolą coś bardziej stonowanego. Rynek jubilerski kwitnie, możecie zdecydować się na obrączki z znanych sieciówek/ lokalnych jubilerów lub od złotnika, który może przetopić złoto, które już posiadacie.
 Źródło zdjęć: www.pinterest.com

3. Atrakcje weselne - będę o nich robiła oddzielne wpisy, mam pełno pomysłów, mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie :)
 Źródło zdjęć: www.pinterest.comPrześlij komentarz