Tydzień do ślubu - co należy załatwić?

środa, 27 kwietnia 2016
data:post.title
Zapewne już większość gości potwierdziła lub odrzuciła zaproszenie na Wasz ślub. Menu jest już wybrane, rozsadziliście gości najlepiej jak mogliście. Tort się piecze, zespół ma Wasz utwór na pierwszy taniec. Więc co jeszcze powinniście zrobić? 
 Źródło zdjęcia: www.pinterest.com

  • Wydruk winietek, kart menu, planu stołów, naklejek na alkohol i pozostałej części papaterii - najlepiej zrobić to teraz, gdyż w razie jakichś błędów drukarnia będzie mogła jeszcze nanieść poprawki. Jeśli zrobilibyście to później, to istnieje szansa, że nic nie uda się w tej kwestii zrobić.

Źródło zdjęcia: www.pinterest.com
  • Spiszcie o której dokładnie przyjadą podwykonawcy: floryści, cukiernik, dekorator, zespół/ DJ, fotograf, filmowcy - to ułatwi Wam rozeznanie w sytuacji, jeśli sami organizujecie wesele. Będziecie wiedzieli kogo kiedy się spodziewać.  

Źródło zdjęcia: www.pinterest.com
  • Przemyślcie dokładnie cały plan dnia ślubu i wesela - o której macie fryzjera, makijażystkę, ślub, jak długo możecie jechać z Kościoła/ USC na miejsce imprezy, o której ma zostać podany pierwszy posiłek, kiedy zatańczycie pierwszy taniec (o tym najlepiej poinformować zespół/ DJ'a, żebyście uniknęli sytuacji, gdzie część gości jeszcze je obiad, a Wy już zaczynacie tańczyć), o której macie mieć podany tort (jako deser po obiedzie czy może tuż przed oczepinami?), porozmawiajcie ostatecznie z zespołem/ DJ'em/ wodzirejem jakie zabawy oczepinowe akceptujecie, na jakie na pewno się nie zgadzacie, przemyślcie o której chcecie wręczyć podziękowania dla rodziców - żeby wszystkie wydarzenia wieczoru (tort, oczepiny, podziękowania, dodatkowe atrakcje) nie odbywały się w jednym czasie. Jeśli planujecie dodatkowe atrakcje dla gości weselnych (lampiony, pokazy barmańskie itp), to dobrze jest zaplanować je, gdy większość gości nadal się bawi - nie każdy wytrzymuje do końca wesela, osoby starsze, rodziny z małymi dziećmi często wychodzą dużo wcześniej z imprezy. Starajcie się dopracować jak najwięcej szczegółów wesela przed weselem :) 

 Źródło zdjęcia: www.pinterest.comPrześlij komentarz