Birdelle "Wasz piękny ślub"

czwartek, 8 września 2016
data:post.title
Witam ponownie!

Jakiś czas na blogu i facebooku nie działo się zupełnie nic - ostatnio pisałam Wam czym jest to spowodowane. Powoli wracam do Was, z nowymi postami, pomysłami i informacjami :)

Dzisiaj chcę się trochę pochwalić :) Ślub w pigułce oficjalnie stał się patronatem medialnym drugiej książki Bridelle pt."Wasz piękny ślub"! Oczywiście nie mogłyśmy zmarnować takiej okazji, więc oto jesteśmy! :)
 
PRZEDSPRZEDAŻ KSIĄŻKI BRIDELLE W SIECI EMPIK
Jeśli chcielibyście nabyć książkę jeszcze przed oficjalną premierą, to możecie zamówić ją tylko do 28 września można zamówić książkę w promocyjnej cenie.
Zapraszamy na http://www.empik.com/wasz-piekny-slub-waltz-karolina-piechota-magdalena,p1127949173,ksiazka-p


KILKA INFORMACJI O KSIĄŻCE
"Wasz Piękny Ślub" to druga książka Karoliny Waltz - założycielki najpopularniejszego polskiego bloga ślubnego Bridelle.pl i Magdaleny Piechoty - fotografki ślubnej i autorki edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek. Nowa publikacja to niezastąpiony przewodnik dla każdej Pary przygotowującej się do ślubu.
Ponad 300-stronicowa książka składa się z 6 rozdziałów tematycznych. Ilustracją dla rozdziałów są 24 prawdziwe, polskie śluby, które zapisały się w historii branży ślubnej. Każdy z nich został szczegółowo opisany wraz z praktycznymi poradami od Par Młodych. Swoim doświadczeniem podzielili się szanowani w branży konsultanci, floryści i dekoratorzy.
Ogromna ilość porad, jak zorganizować wymarzony ślub, setki inspiracji i pomocnych wskazówek.
Wszystkie rozdziały uzupełnione zostały sesjami stylizowanymi, które obrazują różnorodne stylistyki, kolory przewodnie i motywy. Autorki książki zaprosiły do współpracy najlepsze polskie firmy ślubne oraz najbardziej znanych projektantów z całego świata, m.in.: Galię Lahav z Izraela, Annę Campbell z Australii czy Zuhaira Murada z USA.
Przedmowę do książki napisała projektantka Gosia Baczyńska:
"Autorki książki stworzyły fantastyczny przewodnik po ślubnych stylistykach, z ogromną ilością przydatnych porad i inspirujących pomysłów. Sesje zdjęciowe, które ilustrują każdy rozdział przygotowano ze starannością i dbałością o najmniejszy detal. Mam ogromną nadzieję, że coraz więcej Par będzie mieć odwagę realizować swoje marzenia o ślubie.

To lektura obowiązkowa i prezent przedślubny dla każdej przyszłej Pary Młodej.

Gorąco polecam!

Gosia Baczyńska"

Mam nadzieję, że czekacie tak jak my na drugą odsłonę Bridelle. Jestem pewna, że warto :)

I już teraz gorąco Was zapraszam do obserwacji bloga i facebooka, gdyż wraz z promocją ksiązki, szykujemy coś extra! :)


1 komentarz

  1. Bardzo podoba nam się popularność blogów tematycznych związanych ze ślubem i weselem. Wiele ankietowanych młodych par szuka porad w internecie, więc to jak najbardziej strzał w dziesiątkę.

    OdpowiedzUsuń