Reedycja książki Bridelle Style

wtorek, 24 stycznia 2017
data:post.title
Jak sam tytuł postu wskazuje, już niedługo ukaże się premiera książki "Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub". Jest to reedycja pierwszej książki duetu Karoliny Waltz oraz Magdaleny Piechoty. Nie wiem jak Wy, ale ja już odliczam dni do 14 lutego! 
Fot. Magdalena Piechota
Co możecie zobaczyć w tej książce? Aż 18 sesji ślubnych, w różnych stylach - od moich ulubionych boho, rustykalnych, przez sesje vintage, gypsy - kończąc na glamour. Każda przyszła Para Młoda znajdzie w niej masę inspiracji, palet kolorystycznych i praktycznych porad jak sprawić, aby polski ślub był stworzony na najwyższym poziomie.
Sesje przygotowywało ponad 150 osób z branży ślubnej. Suknie ślubne pochodziły od polskich i światowych projektantów (np. Liz Martinez, Gala Lahav, Moons Varsovia, Paprocki&Brzozowski czy Anna Kara). Każą sesję sfotografowała Magdalena Piechota, a za ich stylizację i edycję tekstów w książce odpowiadała Karolina Waltz. 

Słowa Sylwii Strockiej najlepiej opisują to, czego możemy spodziewać się kupując książkę:

"Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią. Każda Panna Młoda znajdzie tu inspiracje, pomysły i podpowiedzi dotyczące stylu swojej sukni i całego wesela. Piękne zdjęcia Magdaleny Piechoty można oglądać godzinami, co chwilę dostrzegając kolejny detal. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy planują ślub!" 
Redaktor Naczelna Cosmopolitan.pl - Sylwia Strocka  

 
A Wy chcielibyście mieć ślubną biblię w siebie na półkach? Zapraszam do przedsprzedaży! 

  

Prześlij komentarz