10 niezapomnianych filmowych deklaracji miłości!

wtorek, 14 lutego 2017
data:post.title

Chyba już wspominałam, że nie jestem walentynkowym freakiem, ale uwielbiam filmy (i seriale) romantyczne, gdzie splatają się losy bohaterów, którzy kochają się nad życie. W mojej pamięci pozostało kilkanaście najpiękniejszych deklaracji miłości, jakich wiele osób może pozazdrościć bohaterom filmowym. Startujemy!

1. "Grey's Anatomy - Chirurdzy" (mój ulubiony serial!). 
Scena, gdzie Meredith (Ellen Pompeo) wręcz błaga Dereka (Patrick Dempsey), żeby wybrał właśnie ją (zamiast ówczesnej żony) jest piękna. Jej oczy, mowa ciała, słowa. Ahhh!

 

2. "Love Actually - To właśnie miłość"
Musicie przyznać, że w wykonaniu Marka (Andrew Linkoln) wyszło to popisowo (dosłownie)! Nie wypowiedział ani jednego słowa...
 

3. "Bridget Jones' Diary - Dziennik Bridget Jones'"
Biedna, wiecznie samotna Bridget (Renee Zellweger) w końcu spotyka mężczyznę swojego życia Marka (Colin Firth), który kocha ją taką, jaka ona jest.

 

 4. "Gossip Girl - Plotkara" 
Cóż to był za serial! Miłość Blair (Leinghton Meester) i Chucka (Ed Westwick) była tak zakręcona, że myślałam, iż skończy się to definitywnym rozstaniem. Jednak udało się! "Three words, eight letters".5. "A walk to remember - Szkoła uczuć"
Tzw. wyciskacz łez. Ten film ma już 15 lat (jak ten czas leci), a ciągle potrafi wzruszać. Landon (Shane West) zrobił w nim wiele romantycznych rzeczy dla Jamie (mandy Moore), jednak scena przy teleskopie rozwala. 

 


 6."Notting Hill"
Anan & William... <37. "The Notebook - Pamiętnik"
Kolejny romantyczny film, z pięknym wątkiem miłosnym. Noah (Ryan Gosling) i Allie (Rachel McAdams) zakochują się w sobie bez pamięci, chociaż los nie jest im przychylny. Allie pochodzi z bogatej rodziny, a Noah jest biednym chłopakiem pracującym w tartaku. Zrobią wszystko, żeby miłość zwyciężyła.
 


8. "Friends - Przyjaciele"
Monica (Courteney Cox) i Chandler (Mattew Perry) mają przezabawną scenę oświadczyn, nie mogłam tego pominąć :)9. "Cruel Intentions - Szkoła uwodzenia"
Co czyni ten wybór wyjątkowym? No, chyba to, że Annette (Reese Witherspoon) i Sebastian (Ryan Phillipe) zakochiwali się w sobie podczas nagrań i zostali małżeństwem w życiu prywatnym.  10. "Tengo ganas de ti - Tylko Ciebie chcę"
Kocham filmy hiszpańskojęzyczne. Chciałam Wam pokazać piękną scenę deklaracji miłości, ale niestety mogę wkleić tylko link do całego filmu, bo ostatniej sceny nigdzie nie ma! Hugo (Mario Casas) musiał pozbierać się po rozstaniu z Babi i trafił na Gin (Clara Lago). Zakochali się w sobie, ale bez przeszkód się nie obeszło. Jeśli lubicie lekkie filmy romantyczne, to bardzo polecam :)


Prześlij komentarz