"Bridelle Style" widziana moimi oczami

piątek, 3 marca 2017
data:post.title
Doskonale wiecie, że książki autorstwa Magdaleny Piechoty i Karoliny Waltz są przeze mnie uwielbiane. Cenię je przede wszystkim za piękną estetykę, cudowne zdjęcia oraz ciekawe pomysły na organizację przyjęcia. 
Fot. Magdalena Piechota
Po otrzymaniu książki, nie mogłam doczekać się obejrzenia wszystkiego, co znajduje się w środku. Trzymałam w dłoniach szary karton, który ważył (jak się okazało!) 2 kg! :) W środku znajdowała się książka w twardej oprawie, z piękną okładką. Lubicie zapach nowych książek? Ja bardzo. Może to dziwne co napiszę, ale musiałam ją powąchać! Dopiero później zabrałam się za przeglądanie. 
Przyznam szczerze, że nie zawiodłam się jej zawartością - zdjęcia idealnie oddają charakter poszczególnych motywów przewodnich. Nie ma co tu dużo mówić - książka "Bridelle Style" jest idealnym przewodnikiem ślubnym, dla osób poszukujących inspiracji na własne wesele. To album, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - od plenerowych sesji na plaży, aż po eleganckie przyjęcie w pałacu. Uwielbiam dbałość autorek za każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który został uwieczniony na sesjach. Girlandy (które możecie również zrobić sami), kwiatowe dekoracje, pięknie przystrojone stoły, stylizacje modelek i modeli (których pojawia się coraz więcej, brawo!), czy dobór odpowiednich miejsc, zwyczajnie przyprawia o zawrót głowy. 
Pierwszego wieczora obejrzałam ten album 3 razy i za każdym razem odkrywałam coś innego.  Później przestałam już liczyć :)
Fot. Magdalena Piechota
Mam nadzieję, że doczekamy się jeszcze wielu edycji książki "Bridelle Style", ponieważ kreatywność i pomysły dziewczyn są (moim zdaniem) jeszcze nie wyczerpane.
Fot. Magdalena Piechota
 
Czekam na więcej :)


1 komentarz

  1. Świetny post! Jesteśmy przekonani, że wielu kobietom przydadzą się te porady.

    OdpowiedzUsuń