Szampańska wieża jako atrakcja na weselu

wtorek, 14 marca 2017
data:post.title
Bywając na różnych weselach na samym początku kelnerzy rozdają na tacach wino musujące, rzadziej szampana. Goście częstują się nim, później idą na salę na pierwszy toast i kieliszki lądują na tacach lub gdzie popadnie.
Fot. Sarah Falugo

A gdyby tak z pierwszego toastu zrobić mini atrakcję weselną? Nie każdego stać na wynajęcie magika, barmana czy fotobudki, a wino musujące czy szampana i tak każdy na początek proponuje. Szampańskie wieże są modne w Stanach - praktycznie na każdym przyjęciu Para Młoda rozlewa do kieliszków szampana, a goście później się nim częstują. Moim zdaniem szampańska wieża, to całkiem fajny pomysł na urozmaicenie wieczoru. Jeśli sytuacja pozwala, to przygaście odrobinę światła, możecie wręczyć gościom zimne ognie, bańki mydlane lub puścić ciężki dym i atrakcja w sam raz! Dodajcie do kieliszków świeże owoce (truskawki, maliny, borówki czy jeżyny), a wizualnie poprawi to cały efekt (i smak!). Może nie planujecie pierwszego tańca? Taka alternatywa z pewnością również ucieszy gości a po wzniesionym toaście możecie zaprosić wszystkich na parkiet.

P.S. Jeśli Panna Młoda bardzo boi się ewentualnych plam na białej sukni, zawsze może poprosić kelnerów, aby stanęli zamiast niej i Pana Młodego :)

Zobaczcie kilka inspiracji :)
Fot. Ali Bailey

Fot. Anestasia Belik

Fot. Bill Rottberg

Fot. Love Luxe Wedding & Parties

Fot. The Pretty Blog

Fot. Theresa Choi

Jak Wam się podoba taki pomysł? 

Prześlij komentarz