Jedna z najważniejszych kreacji w życiu

piątek, 7 kwietnia 2017
data:post.title
Czym jest dla mnie suknia ślubna? Na pewno nie zwykłą "kreacją na raz" jak mówi większość kobiet. Nie mówię, że zamierzam w swojej chodzić przynajmniej raz w tygodniu po ślubie, ale chodzi mi o to, że jest to dla mnie jedna z najważniejszych kreacji w życiu. Może to źle zabrzmi, ale w dniu ślubu zamierzam się bawić i nie myśleć o tym, aby broń boże jej gdzieś nie przybrudzić, przydeptać itp. Byłam na wielu weselach i spotkałam się ze smutnym widokiem Panien Młodych, które nie korzystały z tego dnia, bojąc się, że suknia ulegnie jakiemukolwiek zniszczeniu i jej nie sprzedadzą. 
No drogie Panie! Nie po to kupujecie suknie, żeby podczas TEGO dnia siedzieć i martwić się o coś takiego! Spotkałam na prawdę niewiele kobiet, które pozwoliły sobie na dobrą zabawę, i nie chodzi mi o upicie się, tylko o uczestniczenie w zabawach, tańcach i jedzeniu! Tak... rozumiem, że stres stresem, ale jeść trzeba. 
Jestem osobą, która uwielbia się bawić - w czasie trwania przyjęć mogę nie schodzić z parkietu i robię to tylko wtedy, kiedy na prawdę muszę. Wiem, że podczas mojego wesela będzie podobnie i ostatnim o czym pomyślę, to "sprzedaż sukni szybko po ślubie". Powiem Wam więcej! Już nie mogę doczekać się tańców w mojej kreacji. Po ślubie cywilnym  nie miałam okazji, gdyż wtedy był adwent i moja rodzina z uwagi na to, iż są wierzący nie zgodzili się na zabawę. Ale... tym razem będzie inaczej. 
Moja suknia jest projektowana przez Sylwię Redę, jednak efekty naszej współpracy zobaczycie dopiero na zdjęciach ze ślubu, gdyż zbyt dużo osób z zaproszonych gości mogłoby ją tutaj zobaczyć :) Teraz chcę Wam pokazać kilka inspiracji, jakie były wskazówkami do ostatecznej formy sukni. 
Fot. Melissa Adams
Fot. Modern Vintage Weddings
Fot. Serafin Castillo
Fot. www.weddinginspiras.com
Fot. www.lihihod.com
Fot. www.sposadresses.com
Fot. Danelle Bohane


3 komentarze

 1. Witam,

  Wyjątkowy dzień, wyjątkowa kreacja, wyjątkowy ślub z tym jedynym wyjątkowym mężczyzną. Oczywiście to wszystko można połączyć z niewygodnymi butami, ciasnym gorsetem, czy sztywną suknią:) Ale czy jest sens?

  Podoba nam się podejście autorki tekstu. Zamartwianie się czy stres nie powinien mieć miejsca w tym jedynym i niepowtarzalnym dniu. Świętujcie razem z gośćmi i nie bierzcie trzech kolejnych kreacji na przebranie skoro można tak jak radzą wam wyżej:)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, aby Panna Młoda czuła się w swojej kreacji wyjątkowo i komfortowo.

  OdpowiedzUsuń