Warsaw Summer Off Wedding

poniedziałek, 7 sierpnia 2017
data:post.title
Na początku marca miałam okazję uczestniczyć w cudownych targach ślubnych Off Wedding w Łodzi. Moją relację możecie przeczytać pod TYM linkiem. Bardzo żałowałam, że targi tak szybko dobiegły końca, ale poznałam tam mnóstwo pozytywnych osób z branży ślubnej, którzy bardzo profesjonalnie (i cierpliwie :) odpowiadali na pytania przyszłych Par Młodych i reszty zainteresowanych. 
Wiecie jak bardzo ucieszyła mnie wiadomość o kolejnej edycji?! I w dodatku jej lokalizacja?! :) Tak, tym razem targi odbędą się w Warszawie, a wszystko wydarzy się już za lekko ponad miesiąc. 
 
Śmiało rezerwujcie sobie 17 września na kolejną odsłonę Off Wedding w restauracji Spokojna 15 (12:00-19:00). 

Mnie bardzo ciekawi część o ślubach humanistycznych i ceremoniach tematycznych, ponieważ jeszcze nie są one w Polsce tak popularne jak śluby cywilne czy kościelne. 
Czego jeszcze możecie się spodziewać na Warsaw Summer Off Wedding? Ponad 50-ciu różnych wystawców z dziedzin fotografii i filmowania, projektantów ślubnych sukien, papaterii, cukierników rodem z bajki i niesamowitej atmosfery, którą zapamiętacie na długo.

Dlaczego tak bardzo Was zachęcam do udziały w targach? Ponieważ podczas uczestnictwa w różnych przedsięwzięciach tego typu miewałam bardzo mieszane uczucia - wydawało mi się, że jest niemal sztywno, a przecież ślub to takie radosne wydarzenie - nie powinniśmy czuć się spięci czy oceniani przez potencjalnych podwykonawców. Tutaj jest inaczej. Każdy jest serdeczny i pomocny. Liczę, że we wrześniu również nie zmienię zdania i opiszę Wam co się działo z zapartym tchem :)

Śledźcie na bieżąco wydarzenie na facebooku! Link zostawiam Wam poniżej :)
https://www.facebook.com/events/312024482572042/?active_tab=about&__mref=mb

P.S. Wejście na targi jest bezpłatne! :)


 

1 komentarz

  1. Naszym zdaniem to znakomity pomysł, aby uczestniczyć w tego typu targach. Jest to z pewnością fantastyczne doświadczenie poprzedzające ślub, które zdecydowanie każdy powinien przeżyć. Możemy się wówczas dowiedzieć wielu cennych rzeczy dotyczących samej ceremonii, jak i również przyjęcia weselnego. Umożliwia nam to także zapoznanie się z zasadami savoir vivre panujących na tego typu uroczystościach.

    OdpowiedzUsuń