6 cudownych ślubnych makijaży

czwartek, 22 marca 2018
data:post.title
Jaki wybrać? Delikatny czy mocny? Ile osób tyle gustów i opinii, natomiast dzisiaj możecie zobaczyć jakie makijaże ze Ślubnego Tygodnia Mody zachwyciły mnie.

Makeup no-makeup
Delikatne wydanie ślubnych makijaży. Uwielbiam ten dziewczęcy i świeży wygląd. Uroda jest jedynie podkreślona lekkim podkładem, tuszem do rzęs, różem i delikatną szminką/ błyszczykiem.
Marchesa Notte - fot. Alyssa Greenberg


Metaliczna poświata
Cudownie na oku wygląda w odcieniach złotych. Dodając do tego różowe usta mamy mieszankę idealną.
Blush Hayley Paige - fot. Courtesy Blush Hayley Paige


Róż
Kolor ten w makijażach królował na wybiegu Theia. Pastelowe odcienie na powiekach, policzkach i ustach. W rezultacie ten kobiecy kolor nie wyszedł zbyt słodko, tylko świeżo i nowocześnie.
Theia - fot. Getty Images


Glow
Jeśli lubicie efekt glow w połączeniu z wampirzym kolorem ust, to makijaż idealny dla Was. Żeby uzyskać efekt WOW, nie zapomnijcie o pięknym wachlarzu rzęs.
Anne Barge - Courtesy of Anne Barge


Przydymione oko
Zamiast standardowej kreski wykonanej eylinerem, postawcie na jej delikatniejszą wersję - wykonaną cieniem w odcieniu ciemnoszarym lub fioletowym. Dzięki roztarciu tych cieni efekt przydymionego oka murowany.
Marchesa - fot. Getty Images

 
Kreska w nowszym wydaniu
Lubicie czasami zaszaleć z makijażem? Może by tak postawić na kreskę wykonaną białym, płynnym eylinerem? DO tego podkreślone brwi, delikatny podkład, który nie zrobi efektu maski i każdy gość nie będzie mógł oderwać oczu od Panny Młodej.
Alexandra Grecco - fot. Courtesy of Alexandra Grecco


A na jaki makijaż Wy byście postawiły?

1 komentarz