Off Wedding już w ten weekend

środa, 18 kwietnia 2018
data:post.title
Tak jak napisałam wyżej - targi ślubne Off Wedding już w tę sobotę odbędą się po raz trzeci! Tym razem nie w Warszawie, a w Łodzi będą zachwycać :)

Już kilkukrotnie podkreślałam, że uwielbiam alternatywne targi ślubne.Off Wedding w 2017 roku były pierwszymi, na których miałam okazję się znaleźć, stąd z wielkim sentymentem wracam na te wydarzenie. Tak jak poprzednio, organizacją targów zajęli się Marzena Hans i Adam Jędrysik. 

22 kwietnia na Dworcu w Łodzi Fabrycznej będziecie mogli spotkać wielu świetnych wystawców, m. in. studio florystyczne Floral Deco, mój ukochany PAPEL z papaterią ślubną, śliczne akcesoria do włosów marki Wianki Pianki czy też studia fotograficzne. 
Są to firmy bardzo starannie wybrane, zbliżone estetyką i patrzeniem na tak ważne wydarzenie jakim jest ślub. Suknie ślubne projektantów są szyte z najwyższej jakości materiałów, filmowcom daleko jest od tworzenia przypadkowych ujęć, a firmy cateringowe zaserwują Wam najpyszniejsze lokalne posiłki. 

Na tych targach będziecie mogli wziąć udział w niesamowitych warsztatach i wykładach prowadzonych przez specjalistów z branży. Poniżej wklejam Wam zdjęcie z dokładnymi informacjami.   


Ale żeby nie było - w najbliższą niedzielę podczas targów Off Wedding odbędzie się licytacja produktów lub usług wystawiających się firm, a całkowity zysk zostanie przekazany Fundacji Mam Marzenie na spełnienie marzenia 9-cio letniego Jasia z Łodzi. Moim zdaniem cudowna inicjatywa, warta każdej złotówki. 

Wstęp na targi jest całkowicie bezpłatny. Wszelkie dodatkowe szczegóły nt. Off Wedding znajdziecie w facebookowym linku https://www.facebook.com/events/199184823967244/?active_tab=discussion 
  

Wybieracie się? 

Prześlij komentarz