Targi ślubne, na które warto się wybrać

piątek, 13 kwietnia 2018
data:post.title
Targi ślubne to bardzo fajne wydarzenia, na które (nadal, mimo że jestem po ślubie) uwielbiam jeździć. Panuje tam bardzo przyjemna atmosfera i co najważniejsze - najlepsze firmy z najlepszych!


W tym wpisie chciałabym opisać tylko te "inne" niż wszystkie - alternatywne. Co prawda jest już prawie o sezonie takich wydarzeń (albo raczej przed, bo w tym roku od października targi rozpoczną się na nowo), ale warto się tym zainteresować. Nazwy każdego z wydarzeń są podlinkowane, więc możecie przeczytać tam więcej szczegółów. 

Poukładałam te wydarzenia chronologicznie, żeby łatwiej było Wam się w tym zorientować.

Na pierwszy ogień idą Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ, które odbędą się już 14 kwietnia w Warszawie. Więcej możecie przeczytać w moim poście TUTAJ.

Dzień później 15 kwietnia będzie tego nieco więcej. 
a) Back To Nature II Poznańskie Alternatywne Targi Ślubne - cudowne miejsce (Folwark Wąsowo w Wąsowie), wstęp wolny.
b) Wedding Art Show - bardzo ekskluzywne wydarzenie. Pokazy mody ślubnej, pokaz aranżacji sali bankietowej oraz prezentacji trendów w makijażu i fryzurach. Gwiazdą targów będzie Izabela Janachowska. Ceny biletów 30-90 zł.
c) II Olsztyńskie Alternatywne Targi Ślubne - fanów naturalności, delikatnych bukietów i zwiewnych sukni zapraszam do Olsztyna! Wstęp na targi jest darmowy.

W kolejny weekend, czyli 22 kwietnia możemy spotkać się w Łodzi na Off Wedding - Alternatywne Targi Ślubne Łódź 2018. Zapowiada się po raz kolejny świetne wydarzenie, ale więcej opiszę niedługo na blogu. 

Ostatni weekend kwietnia - 28.04. - zakończą Mini Targi w Grójcu, gdzie wystawią się lokalne firmy. Fajna alternatywa dla wielkich targów oraz dla Par Młodych chcących wspierać mniejsze pracownie/ firmy.

Maj, piękny maj - tutaj warto pojechać 13 maja na Silesia Wedding Day 5 - Industrialne Targi Ślubne Katowice. Jak zwykle wydarzenie robi wielkie wrażenie i zrzesza masę odwiedzających. Wejście na targi jest w cenie 10 zł/ os., a pierwsze 1000 osób otrzyma wspaniały magazyn targowy.

A po takim typowym sezonie ślubnym można wybrać się na VI Alternatywne Targi Ślubne  w Gdańsku. Kiedy? Już 14 października w Starym Maneżu. Wejście jest bezpłatne, a będzie aż 80 wystawców.  Na które z tych targów planujecie się wybrać?


 

Prześlij komentarz